JUNE MENU 2014New Prices for 2014-15 School Year

Grades 1-6: $1.90Grades 7-12: $2.10

Adults: $3.60

Milk: $.35

 

Prices for 2013-14 School Year

Grades 1-6: $1.85

Grades 7-12: $2.10

AUGUST MENU 2014Adults  3.55

Milk $.35

IMPORTANT NOTE:  If a day’s lunch menu includes peanut butter and jelly, substitute  “cheese sandwich”.  Our menus are used by three schools.   Students should not bring lunches or snacks containing peanuts or peanut products to school.

Click on a monthly calendar to enlarge.